Alesso a Historic Sears Buildingnél: a The One koncepció Los Angelesben is működött
Írta: Ostroml
A Red Rocks-bemutató után Alesso a kaliforniai állomásokkal folytatta a “The One” különprogramját: San Franciscót követően Los Angelesben, a Historic Sears Buildingnél húzta fel a bulit. A délutáni nyitást Soraya és Sentinel hozta; utóbbi, Alessóval közös munkái miatt is, korán beszipkázta a közönséget. A ‘Only You’ (Alessóval) és a ‘Hurricane’ (Martin Garrixszal) prog-house eufóriája nappali fesztiválhangulatot terített a placcra. A naplementét SCRIPT vezette át estté, vaskos house-válogatással. Kiemelkedett David Guetta és Kid Cudi ‘Memories’-ének remixverziója, ami új erőt pumpált a tömegbe, pontosan előkészítve a főműsort. Alesso aztán feljebb csavarta mind a hangzást, mind a produkciót: lézer, tűzijáték és pirotechnika keretezte a pályafutása teljes ívét lefedő szettet. Előkerültek a klasszikusok, a ‘Years’ és a ‘City of Dreams’, a techesebb BODY HI-vonal ‘ID’-i, és a teljes együttes éneklések ‘Calling’, ‘If I Lose Myself’ és ‘Heroes.’ alatt. A basszusra éhesek sem maradtak falat nélkül: megszólalt AVELLO ‘Destiny’-remixe és a Too Biased-féle ‘Fade’-átértelmezés is. A folytatás kézenfekvő volt: afterparty az Exchange LA-ben. Itt Alesso azokra is gondolt, akik mindkét eseményre beugrottak – meglepetés B2B-re hívta a pult mögé SCRIPT-et, klubosabb, saját katalógusokra kevésbé építő menetben. Zárásként Sentinel tért vissza a színpadra. A “The One” élőben már csak korlátozottan csíphető el: augusztusban New Yorkban landol, Alesso pedig június 27-én Stockholm felé veszi az irányt egy hazatérő koncertre. Jegyek Alesso hivatalos oldalán érhetők el.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: