Calvin Harris 16 év után ismét headlinerként zárta a Parklife fesztivált
Írta: Ostroml
Calvin Harris vasárnap este a főszínpadon zárta a Parklife 2026 fesztivált Manchesterben, ezzel 16 év után térve vissza headliner szerepben az eseményre.
A skót DJ és producer egy energikus, slágerekre épülő műsorral búcsúztatta a hétvégét. A szettben helyet kapott többek között a „Feel So Close”, a „How Deep Is Your Love”, a „Blessings”, valamint a Rihannával közös „We Found Love” is. Az est csúcspontját Avicii legendás „Levels” című dala jelentette, amely a finálé záró pillanatait kísérte.
A vasárnapi programban Harris mellett olyan előadók léptek fel, mint Armand van Helden, Rudimental, KETTAMA, Zara Larsson, Clementine Douglas és Silva Bumpa.
A fesztivál első két napján is erős névsor várta a látogatókat. A Parklife öt színpadán többek között Shy FX, Skepta, Andy C, Wilkinson, Sammy Virji, Oppidan, Locky, Locklead, Kepler és A For Alpha is fellépett.
A hétvége egyik váratlan változása Marlon Hoffstadt távolmaradása volt. A DJ orvosi tanácsra lemondta parklife-os fellépését, valamint a párizsi Fête de la Musique rendezvényre tervezett szettjét is. A visszalépés okáról egyelőre nem közöltek további részleteket.
A Parklife után Calvin Harris már Ibiza felé veszi az irányt, ahol a nyár folyamán ismét két nagyszabású rezidenciával jelentkezik az Ushuaïa Ibiza klubban, immár egymást követő második évben.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: